WAPRO

Wapro
Tworzy nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – tworząc systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

WF-Mag
Program przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania pracą magazynów w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych różnej wielkości, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości.

dowiedz się więcej

WF-Mag Mobile 2
Aplikacja dla handlowców mobilnych ułatwiająca sprzedaż i zapewniająca szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika. Aplikacja WF-Mag Mobile 2 to oferta dla firm z segmentu MSP, które dostrzegają korzyści z zastosowania technologii mobilnej.

dowiedz się więcej

WF-FaKir
Finanse i księgowość WF-FaKir dla Windows jest systemem przeznaczonym do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych. Może być stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmami Asseco WAPRO i współpracować z innymi aplikacjami tego systemu.

dowiedz się więcej

WF-KaPeR
Księga podatkowa i ryczałt WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów, ryczałtowej ewidencji sprzedaży, rozliczenia dochodów z najmu, a także prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych i rozliczenia samochodów.

dowiedz się więcej

Nasi partnerzy: