Sieci komputerowe

W ramach naszej oferty świadczymy usługi projektowania, budowy oraz administracji sieciami komputerowymi. Gdy zmieniasz siedzibę firmy, otwierasz nowy oddział, albo po prostu chcesz podłączyć do istniejącej infrastruktury nowe stanowiska pracy, przygotujemy dla Ciebie szybkie i bezpieczne rozwiązania technologiczne dopasowane do Twojego zapotrzebowania. Bazujemy na najnowszych technologiach i trendach, w oparciu o które budujemy i zabezpieczamy sieci komputerowe.

Podczas projektowania i wykonywania sieci komputerowych kierujemy się aby była ona funkcjonalna, niezawodna oraz dbamy o możliwość jej łatwej rozbudowy i optymalizację kosztów w perspektywie wieloletniej eksploatacji. W swojej pracy stawajmy również na estetykę i odporność na uszkodzenia wykonywanych połączeń sieciowych. Dzięki współpracy z uznanymi na rynku producentami, gwarantujemy swoim Klientom dostęp do najlepszych oraz najnowszych produktów i urządzeń.

Sieci przewodowe LAN

Technologicznie sieci przewodowe opierają się na infrastrukturze kabli miedzianych lub światłowodowych. Sieć komputerowa wykorzystująca kable to najbardziej popularne rozwiązanie, zapewniające najwyższą prędkość transmisji danych oraz niezawodność połączenia.

Sieci bezprzewodowe WLAN

Sieci bezprzewodowe zapewniają dużą wygodę oraz wolność przemieszczania się w przestrzeni domu lub biura. Technologia WLAN umożliwia szybkie i łatwe wykonanie instalacji sieciowej, ponieważ nie wymaga robienia przepustów przez ściany celu podłączenia urządzenia do sieci internetowej. Oferowane standardy sieci bezprzewodowej zapewniają dużą prędkość transmisji danych, a przy wykorzystaniu odpowiednich zabezpieczeń są bezpieczne i nie narażają na nieuprawiony dostęp do infrastruktury i danych.

Nasi partnerzy: