Humansoft

Corax
Nowoczesne rozwiązanie informatyczne dopasowane do wielkości i potrzeb małego oraz średniego przedsiębiorstwa. System pomaga lepiej wykorzystać obecne zasoby dając właścicielom firmy oraz kadrze zarządzającej dokładniejszy wgląd w biznes.

Mini Corax
Łatwy w obsłudze program do prowadzenia małej firmy. Sprawdza się w sklepach detalicznych, małych hurtowniach, punktach usługowych oraz firmach dokonujących prostej kompletacji wyrobów. Umożliwia prowadzenie kas i rachunków bankowych.

Hermes SQL
Inteligentny, innowacyjny i prosty w obsłudze system ERP zbudowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wiedzy specjalistów Humansoft. Oparty na modułowej konstrukcji pozwala wdrażać poszczególne rozwiązania w miarę potrzeb firmy oraz ściśle i szybko dostosować je do strategii przedsiębiorstwa.
QlikView
Niesamowicie elastyczne i wydajne aplikacje analityczne, które dają nieograniczone możliwości tworzenia raportów i zestawień. QlickView pozwala w krótkim czasie i w prosty sposób docierać do pożądanych informacji. W aplikacjach QlickView użytkownik przegląda dane w czasie rzeczywistym.

Nasi partnerzy: